Domů » Ostatní » Vyrážíme nejen na 360° výlety

Vyrážíme nejen na 360° výlety

Právě nadešla chvíle, kdy je nový web Výlety 360 oficiálně spuštěn. Tedy web… Nečekejte od něj žádné velké ambice. Nemá v úmyslu konkurovat velkým cestovatelským portálům. Spíše se jedná o blog, jehož majitel rád cestuje po zajímavých místech v České republice a chtěl by se o své zážitky podělit. O to více snad bude tento web autentický.

Vážení čtenáři. Jmenuji se Jan Polzer a představuji vám svůj nový web – cestovatelský blog. Vím, že podobných webových stránek je už celá řada, ale nemohu si pomoci. Odjakživa mám rád psaní, živím se tvorbou webů, takže se toto spojení přímo nabízelo.

Co můžete čekat od Výletů 360

Jednoho dne jsem si řekl, že mám spoustu materiálů s tipy na výlety po České republice, ale nemám je kde zveřejnit. Na Facebooku si je nepřečte každý, na webech, které už provozuji, se zase toto téma nehodí. Následovala tedy koupě domény, zprovoznění redakčního systému a naplnění několika články do začátku.

Na tomto blogu bych rád psal své zážitky a tipy na výlety s tím, že se budu snažit většinu z nich doplnit o 360° videa. Tím se chci od jiných blogů odlišit. Kamery snímající svět okolo sebe a nejen před sebou, jsou čím dál populárnější, stejně jako videa, která produkují. Věřím, že se občas trefím do zájmu i vás, mých nových čtenářů.

Orientovat se budu především na Českou republiku a příhraničí, občas tu ale najdete i články o různých lokalitách v cizině. Nečekejte dlouhé cestovatelské eposy, ani popisy zápasu se vzdorující technikou v džungli na druhé straně světa. Přestože rád vyrážím na výlety, nejsem tím, koho byste čekali pod označením cestovatel. Mám velice rád své pohodlí. Necestuji s batůžkem, ale ve většině případů svým automobilem. Nespím pod širákem ani ve stanu, ale nejčastěji v hotelu. Nevydávám se do nebezpečných míst.

I proto zde najdete tipy na cestu většinou autem, ubytování či parkování u popisovaných míst. Zaujme-li mě nějaká restaurace v okolí, určitě ji zmíním. Každý článek bude doplněn mapou, abyste si udělali lepší představu.

Pár slov o provozovateli webu

Povoláním jsem ajťák, poslední roky se živím psaním, programováním, tvorbou webu a školením. Možná mě znáte díky mému webu Maxiorel.cz, případně pod stejnojmennou přezdívkou. Výlety 360 nejsou můj první cestovatelský web. Webů vlastním celou řadu. Co se cestování týče, začal jsem s webovými stránkami o Chorvatsku, především v sezoně pravidelně aktualizovaným webem o chorvatském městě Crikvenica. Mám také weby o městech Baška, Njivice a přehled webových kamer v Chorvatsku.

Další informace o mé osobě najdete na mém „firemním“ webu www.polzer.cz.

Budu rád, když se vám články na webu Výlety 360 budou líbit. Udělám pro to maximum. Nebojte se napsat do komentářů ať už své názory na článek, nebo vlastní zkušenosti s návštěvou popisovaného místa.